Prezentacja

Firma DURAVIT partner SARP zaprasza na prezentację swoich produktów,

a w szczególności na prezentację urządzenia Senso Wash, które będzie eksponowane w piątek 17 października 2014 r., w godz. od 10.00 do 18.30 oraz w sobotę 18 października 2014 r., w godz. od 10.00 do 12.00, w foyer przy Sali Mickiewicz na I Piętrze Hotelu Radisson Blu.

SensoWash®. NOWY WYMIAR DESIGNU, KOMFORTU I CZYSTOŚCI.

Nie ma nic bardziej naturalnego, higienicznego i odświeżającego jak mycie wodą. Odnosi się to również do korzystania z toalety, dlatego też Philippe Starck i Duravit stworzyli SensoWash® Starck, innowacyjną deskę sedesową z funkcją mycia, która na nowo definiuje pojęcie komfortu, jakości życia i czystości. Duravit i Philippe Starck wspólnie zaprojektowali innowacyjną deskę sedesową “SensoWash”, która łączy wysokie wymagania odnośnie designu z komfortem mycia. Dzięki temu Duravit wyznacza nowe standardy w zakresie misek ustępowych.  Elegancka i niezwykle smukła forma deski to nie tylko walory wizualne: SensoWash® Starck zapewnia maksimum komfortu – wygodne, podgrzewane siedzisko oraz sterowanie za pomocą bezprzewodowego, obsługiwanego intuicyjnie pilota. Same funkcje – od delikatnego mycia po suszenie przyjemnym strumieniem powietrza – ułatwiają utrzymanie higieny i wiążą się z prostą obsługą. Każda wizyta w toalecie gwarantuje uczucie świeżości i czystości. Nie ma w tym przesady: kto raz skorzystał z SensoWash® Starck, już nigdy z niego nie zrezygnuje.

http://www.duravit.pl/website/homepage/produkty/produkty/serie/sensowash.pl-pl.html

W ramach tegorocznej, 8 edycji szczecińskiego festiwalu architektury WESTIWAL 2014,  zostanie rozlosowana wartościowa nagroda dodatkowa ufundowana przez firmę DURAVIT. Losowanie i wręczenie nagrody odbędzie się w sobotę 10 października 2014 r. w Sali Kameralnej Filharmonii Szczecińskiej, w godz. od 18.00 do 18.30 po projekcji filmu „Human Scale (2012).